• 5 te 5 KAMPANYA SINIRLI SAYIDA STOK


  azdirici kampanya,

  Azdırıcı Damla + Geciktirici Sprey + Perfonmans Hapı + Azdırıcı Kahve + Okey Prezervatif


  Bayrama özel 5 te 5 Azdırıcı Set Kampanyası ; 1 Adet Lady Speed Bayan Azdırıcı damla + Almanyadan ithal edilen en etkili Geciktirici Sprey Stag + Vega PErformans Arttırıcı hap + 5'i Bir arada bayanların en çok kullandığı aşk kahvesi eros + Erkeklerin vazgeçilmesi olan Eros Prezervatif toplam 250 tl değerinde olan setimize sadece çok kısa bir süreliğine geçerliğine sadece 99 tl ye sahip olabilirsiniz. Kampanyamız Stoklarla sınırlı olup tükendiğinde sona erecektir.

  Tüm ürünler kullanım kitapçıları ile birlikte faturalı olarak adresinize veya almak istediğiniz Ptt şubesinden teslim alabilirsiniz. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir. Siparişler UPS yada PTT kargoya gizli paketlerde verilir ve Kargo yetkilisi dahil kimse içinde ne olduğunu bilmez. Kapıda ödemelerde kullanılan Faturalarda Hediyelik Eşya genel tanımlaması geçer.

  Tahsilat ücreti kargo şirketi tarafından alınmaktadır. Eğer Tahsilat ücreti ödemek istemiyorsanız kampanyanın ücretini Eft/Havale seçeneğini seçerek istediğiniz hesaba yatırabilirsiniz. Ürünün ödemesi geldiğinden teslimat sırasında tahsilat ücreti ödemezsiniz. 99 liraya kadar ürün kapınıza kadar başka hiç bir ücret ödemeden ücretsiz olarak gelir.

  Kampanya Sipariş Formu - Kampanyamız Sınırlı Sayıda Stoklarla sınırlıdır


  Kampanya

  Kapida Odeme

  Avantaji ile


  Hemen Sipariş verin , Fiyat indirimden Faydalanın
    •